poniedziałek, 6 października 2014

La belle France! C'est magnifique!

Bonjour! :)
Być może część z Was moi kochani zastanawiała się dlaczego panuje taka cisza i przestój na Apetycie Smaku. Otóż wszystko działo się tak szybko, że nawet nie zdążyłam Was poinformować o moim wyjeździe. Zaczęło się we wtorek (trochę ponad miesiąc temu) od krótkiego telefonu i informacji "jedziemy w piątek o 17".  A później to już pełne szaleństwo: zakupy, pakowanie, strach i obawa jak to będzie. A jak było? Było wspaniale!
Choć była to dość ciężka praca fizyczna dla mnie był to czas relaksu i odpoczynku, a także śmiech do łez, ubaw po pachy i zabawa do białego rana z najlepszym team'em ever! Do tego pyszne francuskie jedzenie i nie potrzeba niczego więcej!
Wyjazd do Francji na winobranie był dla mnie niezapomnianą przygodą życia, którą ciężko opisać słowami i postaram się Wam ją trochę przybliżyć kilkunastoma pstryknięciami aparatu.
Miłego oglądania! :)Dziękuję mojej niezapomnianej ekipie - Żorżetce, Mammi, Anusi i Oleksiy bez których ten wyjazd nie byłby taki cudowny i pełen wrażeń. Będę tęsknić za Wami wszystkimi!
Je t'aime! <3

1 komentarz: